Mexx,  Perfumy,  Zapachy

Pierwszy dzień w nowej pracy- jak zrobić dobre wrażenie?

Choć niewielu z nas się do tego przyznaje, istnieje ogromna rzesza ludzi, którzy oceniają nowo poznaną osobę pod wpływem pierwszego wrażenia. Tak zaszufladkowany pracownik będzie miał niewielkie szanse na poprawienie swojego wizerunku w nowej pracy. Co sprawi, że nasz pierwszy dzień w pracy ulepszy to, jak widzą nas inni?

Zapach czyni cuda.

Ludzie oceniają innych nie tylko po ich zachowaniu czy ubiorze, ale zwracają także uwagę na zapach. Perfumy o intensywnej woni mogą ci zaszkodzić i przeszkadzać innym pracownikom. Wypróbuj perfumy damskie Mexx, które wyróżniają się delikatnymi nutami kwiatowymi i owocowymi. Tego typu zapachy z pewnością wpłyną pozytywnie na twój wizerunek i będziesz traktowana profesjonalnie.

Bądź na czas.

Najgorszym scenariuszem byłoby spóźnienie się do pracy pierwszego dnia. Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby zapiec takiej sytuacji. Ustaw budzik nieco wcześniej, aby mieć pewność, że nie zaśpisz. Warto również sprawdzić z wyprzedzeniem rozkład komunikacji miejskiej lub natężenie ruchu na drodze, a żadne zmiany i roboty drogowe cię nie zaskoczą.

Śniadanie mistrzów.

Nie wychodź z domu bez zjedzenia pierwszego śniadania. Nie masz pewności czy będziesz miał na to czas w trakcie pracy. Cały dzień bez jedzenia sprawi, że po wyjściu z pracy będziesz bardziej wyczerpany niż po przebiegnięciu maratonu. Wybierz produkty bogate w węglowodany, które zapewnią ci energię na zapracowany dzień. Dobrym pomysłem będzie owsianka z owocami lub orzechowa granola z jogurtem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *