Mexx,  Perfumy

Pierwsza randka- jak zrobić dobre wrażenie na facecie?

Pierwsze romantyczne spotkanie nowopoznanego chłopaka zawsze wiąże się z ogromną dawką adrenaliny i pierwszym wrażeniem, którego niestety nie da się powtórzyć. Przygotuj się dobrze do tej chwili i zadbaj o najmniejsze szczegóły.

Ponadczasowa elegancja.

Kobiecość i elegancja to podstawowe zasady, których warto się trzymać wybierając stylizację na randkę. Mała czarna i szpilki to klasyka, która nigdy nie zawodzi. Nie szalej z kolorami i wzorami, z którymi bardzo łatwo przesadzić. Możesz także wyeksponować swoje wdzięki, jednak zachowaj umiar. Warto zostawić co nieco na później.

Zapach kobiety.

Często zapominanym szczegółem niewidocznym dla oczu jest wyjątkowy zapach. Od tej pory perfumy, które wybierzesz na pierwsza randkę będą mu się kojarzyły tylko z tobą i tym spotkaniem. Warto więc zadbać także o ten aspekt, który jest niezwykle ważny. Wybierz zapach, który nie będzie zbyt mocny i nachalny dla węchu. Dobrym wyborem będą perfumy Mexx, które mają szeroką gamę produktów nasyconych przyjemnymi dla zmysłów olejkami eterycznymi. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zachowuj się.

Mężczyźni nie zwracają jedynie uwagi na wygląd zewnętrzny, który czasami jest dla nich kwestią drugorzędną. Odpowiednie zachowanie jest równie ważne co seksowna sukienka. Podstawą będzie szczery uśmiech, który często działa lepiej niż najlepszy makijaż. Warto również wykazać zainteresowanie rozmówcą i zadawać mu pytania, jednak nie bądź przy tym wścibska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *