Mexx,  Zapachy

Mexx- perfumy dla każdego. Jakie wartości stoją za tą marką?

Początki marki Mexx sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to Rattan Chadha założył swoją firmę odzieżową w Holandii. Obecnie oferta Mexx jest dostępna w ponad 50 krajach na całym świecie. Oferta opiera się na wysokiej klasy odzieży oraz wyrafinowanych kosmetykach, a także okularach przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych.

Głównym źródłem inspiracji marki Mexx są tętniące życiem światowe metropolie. Kobieta Mexx to żywiołowa, pełna energii poszukiwaczka przygód, która nigdy się nie nudzi.

Marka Mexx zbudowała mocne podstawy biznesowe dzięki kilku wartościom, które są obecne na każdym kroku.

Są to m.in. entuzjazm, autentyczność, inteligencja i różnorodność. Mając tak skrupulatnie obrany kierunek działania firma wciąż się rozwija i zachowuje od lat silną pozycję na światowych rynkach. Ostatnimi czasy równie ważnym aspektem stała się ekologia i troska o dobro zwierząt. Stąd ograniczenie użycia naturalnych materiałów, np. futra angory.

Wśród szerokiej gamy kosmetyków w ofercie Mexx perfumy zajmują czołowe miejsce, jednak to nie jedyny produkt godny polecenia.

 Możemy cieszyć się także wysoką jakością m.in. mleczka do ciała i żeli pod prysznic. Zawarte w nich olejki eteryczne pobudzają zmysły dzięki mocnym owocowym i kwiatowym aromatom. Sięgają po nie najchętniej młodzi i ambitni ludzie, których rozpiera życiowa energia. Jeżeli pragniesz żyć pełnią życia, wyciskać ile się da z każdej chwili i nie potrafisz stać w miejscu, to produkty Mexx są właśnie dla ciebie. Rozsądne ceny i prostota opakowań idealnie wyrażają pragnienia młodego pokolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *